A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: HipHop1   
 • Name:
  RamiziAltin
 • Residence:
  KOSOVË
 • Town:
 • Age:
  16 Years Old
 • Birthday:
  07-02-2003
 • Zodiac Sign:
  Ujori
 • Notes:
  No notes.
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2017-04-23 08:53:50
 • Last Login:
  2019-05-21 21:31:51
 • Lyrics Submissions:
 • Edited lyrics:
 • Artists Biographies:
  No biographies
 • Albums added:
 • Translated songs:
  No translations
 • ::  PlayList of songs
 • Mc KreshaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019