A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: deacahani   
 • Name:
  Dea
 • Residence:
  SHQIPËRI
 • Town:
 • Age:
  13 Years Old
 • Birthday:
  10-01-2006
 • Zodiac Sign:
  Bricjapi
 • Notes:
  fuck fake friends
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2018-03-05 17:56:45
 • Last Login:
  2019-01-30 11:50:37
 • Lyrics Submissions:
 • Edited lyrics:
 • Artists Biographies:
  No biographies
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translations
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019