A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Linn`a   
 • Emri:
  Linn`a
 • Shteti/Vendndodhja:
  KOSOVË
 • Qyteti:
  Peja
 • Mosha:
  25 Vjeç
 • Ditëlindja:
  11-11-1994
 • Shenja e Horoskopit:
  Akrepi
 • Shënim:
  My Favoriite Siinnger is Dafinna Zeqirii a.k.a Duffy`e annd she is OnnlY the Besst !! All Fans Of Duffy`e Regiister and joiinn Duffy`e-s FansClub here in TeksteShqip.cOmm =) !! U`r WelCommee Why Not ?! xD. iLy My aLL(L) !!`
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2009-12-07 11:39:21
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2013-05-05 20:04:03
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthim
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019