A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: doNNaA   
 • Emri:
  edona edona
 • Shteti/Vendndodhja:
  KOSOVË
 • Qyteti:
  DarDanë
 • Mosha:
  27 Vjeç
 • Ditëlindja:
  04-02-1992
 • Shenja e Horoskopit:
  Ujori
 • Shënim:
  Nuk ka asnjë shënim.
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2010-01-26 16:25:23
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2011-01-31 11:39:35
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthim
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019