A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Djal1Keq   
 • Emri:
  Money Can't Buy Life
 • Shteti/Vendndodhja:
  SHQIPËRI
 • Qyteti:
  Koplik/Shkoder
 • Mosha:
  26 Vjeç
 • Ditëlindja:
  10-12-1993
 • Shenja e Horoskopit:
  Shigjetari
 • Shënim:
  1 IMAZH TE TURBULLT E KOM PARA FTYRE -
  IMAZHI MRETIT KUR SHIFNA PASQYRE -
  IMAZHI RRUGES ME 100 MIJ PROBLEME -
  KOM 1 TATUAZH NQAF QE TE DUA NONA JEME -

  NDAC MEM NEZ CIGAREN ATEHERE MBAJE DOREN N'ZEMER -
  NE RASTE SE ME DON SI VLLA ATEHERE THRRITEM NE EMER -
  POR VLLAIN MOS E UL POSHT KURR PER 1 FEMER -
  SE PIDHAT SHKOJN E VIN PER FEMER NUK KAM ZEMER -

  NE RASTE SE MA DON TE MIREN KALLXOM DREJT SE QYSH O PUNA -
  NE RASTE SE ME KTHEHET TERR ? KALLXOM QYSH DUHET TE RUHNA -
  NE RASTE SE BOJ SHERR E TY TE LYPI PER NDIHM -
  A MA KALLXON TATUAZHIN DERI NE VDEKJE KREJT I SHKRIM -

  OTR - MBURRJA E SHQIPTARIT -
  SMUNDESH ME U BO E KI NGJAK OTR'in -
  DOUBLE G't QE KU I KE HAJDE PREKI QYSH THE -
  TE T'KALLXOJ DICKA TE RE - NA JENA MBRETER... SI THE???
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2009-12-19 08:55:49
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2014-09-20 16:04:03
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthimKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019