A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: saramk   
 • Emri:
  Sary'ii Tahiri
 • Shteti/Vendndodhja:
  MAQEDONI
 • Qyteti:
  Struga`City !
 • Mosha:
  29 Vjeç
 • Ditëlindja:
  20-04-1990
 • Shenja e Horoskopit:
  Dashi
 • Shënim:
  O.G'
  Kam ren ne dashuri ireaLe , platonike!
  Nje iLuzion i papam ,por qe maLLi sa vjen e shtohet .
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2009-12-21 07:40:04
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2014-10-22 19:46:55
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
 • Këngë të Përkthyera:Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019