A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: Enndi   
 • Name:
  Endi
 • Residence:
  KOSOVË
 • Town:
  FERIZAJ.
 • Age:
  23 Years Old
 • Birthday:
  28-01-1996
 • Zodiac Sign:
  Ujori
 • Notes:
  enndi.a@msn.com !
 • ::  Your Activity
 • Registration Date:
  2010-05-25 12:49:20
 • Last Login:
  2010-07-18 20:01:00
 • Lyrics Submissions:
  No Lyrics
 • Edited lyrics:
 • Artists Biographies:
  No biographies
 • Albums added:
  No albums
 • Translated songs:
  No translations
 • ::  PlayList of songsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019