A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: KsShQiP   
 • Emri:
  KsShQiP
 • Shteti/Vendndodhja:
  FRANCË
 • Qyteti:
  Lyon
 • Mosha:
  30 Vjeç
 • Ditëlindja:
  20-07-1989
 • Shenja e Horoskopit:
  Gaforrja
 • Shënim:
  NO COMENT
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2009-12-22 13:03:34
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2017-10-30 00:06:58
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
 • Këngë të Përkthyera:Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019