A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: blertoni   
 • Emri:
  blerton gashi
 • Shteti/Vendndodhja:
  KOSOVË
 • Qyteti:
  Podujev
 • Mosha:
  29 Vjeç
 • Ditëlindja:
  17-09-1990
 • Shenja e Horoskopit:
  Virgjeresha
 • Shënim:
  isn't accessible
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2010-07-08 20:28:31
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2011-02-02 18:11:04
 • Tekste të dërguara:
  Asnje tekst
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
  Asnje biografi
 • Albumet e dërguara:
  Asnje album
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthimKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019