A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • :: NoraKS   
 • Emri:
  Leonora R.
 • Shteti/Vendndodhja:
  GJERMANI
 • Qyteti:
  Stuttgart..
 • Mosha:
  24 Vjeç
 • Ditëlindja:
  19-04-1994
 • Shenja e Horoskopit:
  Dashi
 • Shënim:
  Kosova ♥
 • ::  Aktivitetet
 • Rregjistruar më:
  2010-07-16 12:27:19
 • Hyrja e fundit tek zona*ime:
  2011-07-31 14:49:33
 • Tekste të dërguara:
 • Këngë të korrigjuara:
 • Biografi këngëtarësh:
 • Albumet e dërguara:
 • Këngë të Përkthyera:
  Asnjë përkthim
 • ::  PlayLista me Këngët e PreferuaraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018