Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Anjeza Shahini - The Image Of You

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
how strange the feeling in your soul
one love invades your very being
another me or so i'm told
and life takes on another meaning
day after day, i go through the motions
stumbling my way, life is a whirl
slave of my love, of my emotions
you're in my eyes, you're in my heart
one kiss, one heart in time
a kiss, the moment is mine
i close my eyes, i breathe
i'm queen of the world of make-believe
you make me feel a little crazy
you make me see your tears are true
you make my days and nights so hazy
if you make me feel the image of you
you make me feel a little crazy
you make me see your tears are true
you make my days and nights so hazy
if you make me feel the image of you
one kiss, one heart in time
a kiss, the moment is mine
i close my eyes, i breathe
i'm queen of the world of make-believe
you make me feel a little crazy
you make me see your tears are true
you make my days and nights so hazy
if you make me feel the image of you
you make me feel a little crazy
you make me see your tears are true
you make my days and nights so hazy
if you make me feel the image of you
(you make me feel) a little crazy
(you make me see) your tears are true
(you make me feel) the image of you
i know it's just a dream
i feel our love, this life
i know it's just a dream
i feel our love, this life
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)