Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Babaliu - Ti Vetem Qaje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dashurova syte e bukur
Syte e djallezise
Me shkaterrove me helmove
Ma more rinine
(2 here)
Dhe ti vetem qaje
Spranoje te qeshje
Dhe therrisje si e marre
Hajde hajde
(2 here)
Ne pijetore une jam ulur
Dhe po pija vetem
Dhe pa ty po mendoja
Si ta kaloj jeten
(2 here)
Dhe ti vetem qaje
S'pranoje te qeshje
Dhe therrisje si e marre
Hajde hajde
(2 here)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)