Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bonnie Tyler - Here's Monday

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Here's Monday
And the day is just beginning
And the sun is in my eyes
And the overnight sensation of loving you so much
Has brought us to this morning of goodbyes

Here's Monday
And the truth is just beginning
To dawn up on my mind
The comfort of your body
The touching of your lips
For ever more are leaving me behind

Goodbye my love
We came this far by being careful lovers
We came this far without once hurting others
Better leave you now before we change our minds
Goodbye my love
We came this far without once hurting others
Better leave you now before we change our minds

Here's Monday
And the day is just beginning
And your face is in my eyes
Just an ordinary morning somewhere in this world
A little bit of heaven slowly dies

Goodbye my love
We came this far by being careful lovers
We came this far without once hurting others
Better leave you now before we change our minds
Goodbye my love
We came this far without once hurting others
Better leave you now before we change our minds

Here's Monday
And the day is just beginning
And you face is in my eyes
Just an ordinary morning somewhere in this world
A little bit of heaven slowly dies
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)