Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix - Sikur Dielli Ne Qershor

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A e din vashe c'te kam thene
per ty une do t'jetoj
nje premtim qe ta kam dhene
jo nuk e harroj (2x)
Eja, eja ti, une tash te kerkoj
por si dielli ne qershor
vashe e bukur ti ndriçon
por si dielli ne qershor
vashe e bukur ti ndriçon.

Une tash te dashuroj
bukuroshe e gjithesise
me ty s'bashku po kalojm'
ne flaken e lumturise
Eja, eja ti, une tash te kerkoj
por si dielli ne qershor
vashe e bukur ti ndriçon
por si dielli ne qershor
vashe e bukur ti ndriçon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)