Më mbaj mend (për 1 muaj)

Djemte E Detit - Jo Tani

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Zgjata une doren te prekja ty
Shikimi zbehur qe mbulon syte
Mbi trup te lagur dora m'u ngri
Mbi sy te mbyllur loti u shkri

(refren)
Jo tani jo, zot jo tani
Shpirtin tim jo mos me merr ti
Ne gjume me klithma jo
Theras per ty

Jo tani jo, jo tani jo..oh jo jo mos ik !

Dikur ti qeshje me lotet e mi
Kur supet kthenin qaje edhe ti
Aromen tende e perseris shpirt
Dhe si i cmendur cirrem pa ty

(refreni)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)