Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Ah Të Isha Më I Ri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Këpucët me take të larta
E fustani shumë i shkurtë
Nga shikimet tua të zjarrta
Më nuk jam ai djali i urtë

Të ka mbetë pa e zbuluar
Veç atë pjese që e lakmoj
Tash më ke aktivizuar
Si dinamit do të eksplodoj

Nuk ka djalë që ty të pa
E s'u dogj sikur qiri
Nuk ka plak që në vete s'tha
Ah të isha më i ri

E unë, e unë, e unë kam një tjetër drojë
S'më pëlqen se jam i ri
Nuk duroj do të eksplodoj
Për ty bukuriiiiii

Stili seksi të përgjigjet
Qenke pjekur sikur shegë
çdo gjë rreth teje po digjet
Kush jam unë mos më u djegë

Të ka mbetë pa e zbuluar
Veç atë pjese që e lakmoj
Tash më ke aktivizuar
Si dinamit do të eksplodoj

Nuk ka djalë që ty të pa
E s'u dogj sikur qiri
Nuk ka plak që në vete s'tha
Ah të isha më i ri

E unë, e unë, e unë kam një tjetër drojë
S'më pëlqen se jam i ri
Nuk duroj do të eksplodoj
Për ty bukuriiiiii
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)