Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Motrat Mustafa - Dal N'qytet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
dalë n'qytet unë me shetit
oh pa ty s'mkalon kjo ditë
me shkoj mendja leter t'çoj
por me shkru nuk guxoj

se çfarë zemre paske pase
zemren po done me ma plase
s'pari herë kur te pash ty
thelle ne zemër me ke hy

po ja u le një porosi
mos lakmoni dashurinëš
nuk e kam unë për inat
dashuria s'tlen rehat
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)