Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edmond Mancaku - Më Duaj Më Fort

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me duaj me fort
brenda vetes te kerkoj
ndoshta neser do jete vone

Me duaj me fort
me ndihmo te dashuroj
cdo moment vetmine te harroj

Le te mbetet te ne kjo mbremje
nje kujtim...
ne kete kenge kjo dashuri

Eja ti cdo cast momenti te imagjinoj
vetmine e zemres
kete mbermje ti e largon

Eja ti kete puthje shpirt
ma dhuro
vetmine e zemres
as kush si une sta ngroh...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)