Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Mos Më Urrej

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hey hEy Hey hEy
Të dua s'të gënjej

Sa pranë të ndjej
Sa pranë të ndjej

e-E-e-E-e
Hey hEy
Hey

Edhe sikur të tradhtoj
Edhe sikur të vdes
Ty s'do të harroj
Në zemrën time je vullkan
Vetëm fjala Të Du
Shpirtin tim e mban

Hey
Mos më urrej
Të dua stë gënjej
Ti veq një fjalë
Të lus ma falë

Aromën tënde
Dua që të ndjej
Sa larg të kam
Sa pranë të ndjej

... hEy Hey hEy Hey ...

E di se shumë kam gabu
Edhe pse kam tjetër
Prap veq ty të du
Nuk dua t'shoh më terr me syë
Vetëm ty t'kam moj Xhan
Vetëm ty

Hey
Mos më urrej
Të dua stë gënjej
Ti veq një fjalë
Të lus ma falë

Aromën tënde
Dua që të ndjej
Sa larg të kam
Sa pranë të ndjej

Mos më urrej
Të dua stë gënjej
Ti veq një fjalë
Të lus ma falë

Aromën tënde
Dua që të ndjej
Sa larg të kam
Sa pranë të ndjej

... hEy Hey hEy Hey ...

e-E-e-E-e

Hey
Mos më urrej
Të dua stë gënjej
Ti veq një fjalë
Të lus ma falë

Aromën tënde
Dua që të ndjej
Sa larg të kam
Sa pranë të ndjej

Mos më urrej
Të dua stë gënjej
Ti veq një fjalë
Të lus ma falë

Aromën tënde
Dua që të ndjej
Sa larg të kam
Sa pranë të ndjej

Sa larg të kam
Sa pranë të ndjej
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)