Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritëro Shaqiri - Beqare

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nje magji per nje qellim
Qe ti kthehesh shpirtit tim
Nje magji per beqaresh
Syte e zi vetllat e zeza
Zemra me thot se shume e du
Syte e saj mpercjellin mu
Kjo magji mka ra ndermend
Nuk po me zihet vendi vend

Refreni2x
Beqare jam i ri e sduroj fare
Beqare pa me marr moj nuk ke qare
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)