Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Jam E Embel

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Disa flasin keq e mirë
për buzët e mia
thojnë se i kam spece djegse,
dikush si qershia

Disa flasin keq e mirë
për buzët e mia
thojnë se i kam spece djegse,
dikush si qershia

s'jam si krypë as si piper
jam e omël si sheqer;
s'jam si krypë as si piper ohhooo
s'jam si kryp as si piper
jam e omel si sheqer
s'jam si kryp as si piper
oho,hej,hej,jam e omel si sheqer!

disa qeshin,disa flasin
hiq gajle nuk kam.
pa dëgjoni djemtë e ri
shumë e omël jam.

disa qeshin,disa flasin
hiq gajle nuk kam.
pa dëgjoni djemtë e ri
shumë e omël jam.

s'jam si krypë as si piper
jam e omël si sheqer;
s'jam si krypë as si piper ohhooo
s'jam si kryp as si piper
jam e omel si sheqer
s'jam si krype as si piper
oho,hej,hej, jam e omel si sheqer!

Disa flasin keq e mirë
dembele më thone,
krejt natën n'internet
ditën n'telefon.

Disa flasin keq e mirë
dembele më thone,
krejt natën n'internet
ditën n'telefon.

s'jam si krypë as si piper
jam e omël si sheqer;
s'jam si krypë as si piper ohhooo
s'jam si kryp as si piper
jam e omel si sheqer
s'jam si kryp as si piper
oho,hej,hej

sjam si kryp as si piper
jam e omel si sheqer
sjam si kryp as si piper
o hej hej jam e omel si sheqer.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)