Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Afrim Muçiqi & Ramadan Krasniqi - Kush Po Lun Me Mu Ne Valle

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kush po lun me mu ne valle
2x
Kush po lun me mu ne valle o ni bukuri
Asht e para kosovarja qe pom rrin karshi
2x
Sa mire po lun sa mire po kcen
vijn qikat rreth e rreth veq ti me pelqen
2x
zemra po me dridhet kur po luj me ty
hajde lujna djalo sa jemi te ri
2x
Sa mire po lun sa mire po kcen
vijn djemt rreth e rreth veq ti me pelqen
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)