Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mimoza Mustafa - Mbreteresh E Dhembjes

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Na ka fal kete bote a ka dashuri
pse me vret mu kjo nate
pse une pa ty
Duhet te vazhdoj e te sundoj
kete dhembje e cila me shkateroj
Une po mendoj se po jetoj
me shpresen qe me shkoj

Ref.
Nese ka perendi lutem qe kete ta di
se posht ka dhembje shum
qe e kam mbledhur une
nese eshte veq nje ZOT
ketu jam une me kta lot
mbretersh e par e dhembjes
perendesh e vrar e dhembjes

S'kam fuqi me zerrin ta kujtoj
ne mbreterin e ferrit nuk guxoj
ti vazhdo sundo e me lendo
merma fatin edhe mos shiko
une po mendoj s epo jetoj
me shpresen qe me shkoj

Ref.
Nese ka perendi lutem q ekete ta di
se posht ka dhembje shum
qe e kam mbeldhur une
nese eshte veq nje ZOT
ketu jam une me kta lot
mbreteresh e pare e dhembjes
perendesh e vrar e dhembjes
Mbreteresh e pare e dhembjes
Perendesh e vrar e dhembjes
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)