Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Sirene

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hajde ngutu djal i ri
mos ke frik me lujt me mu
e qka don ne dashuri
shkriju ne bukuri
jam e gjall nuk jam hije
me sy te vdekur pse me shikon
me shum enderra vajzerie
siren qe kendon

Reff...Le te behet kjo nate vite
le t eharoj dielli me lind
syte e tu le ti bejn drit
flakes time q engjall shpirt
do nis vallen veq per ty
luj me mua e mos prito
flaken time hellu shpirt
shkriju ne te mos hezito
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)