Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Vetem Nje Magji

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Vetem nje magji ty te sjell shpetim
diten e takimit e kerkon me padurim
jetoj lart ne qiell
ti kete nuk e din
kur do te takohemi ZOTI e din.

Une po degjoj se per mua pyet
shum deshiron qe te jesh me mua
nuk kam addres rrugen s'te tregoj
sa larg jetoj dua qe t eharoj
kur mos haro me e jotja s'jam
mos provoko njerzi lodra s'jam
mos vuaj kot
ti mos derdh lot
mos prediko
rruges tende shkooooooo.

Reff....Vetem nje magji ty te sjell shpetim
diten e takimit e kerkon me padurim
jetoj lart ne qiell
ti kete nuk e din
kur do te takohemi ZOTI e din.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)