Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mimoza Mustafa - Vetem Nje Lutje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ndjej frik e dhembje
dhe jame pa gjume
prar e pres
nga vetmija koka me ndahet ne mes
prap i dehur vjen prap me shan dhe
une nuk flas
i shtrengoj dhembet
perbihem dhe
lutem me pas.

Reff...Vetem nje lutje e kame
vetem nje prush qe me dejg
ZOT t'lutem me ndaj nga ai
me ndihmo te kthehem ne jete.

Shpejt shpinden ma kthen
edhe shtrihesh
e nuk flet
dyftyrsija jote
tash mua me vret
skenar i njejt te ti gjithmon
ne qdo nate
andaj nuk kam nerva qe te duroj
me gjat.

Reff...Vetem nje lutje e kame
vetem nje prush qe me dejg
ZOT t'lutem me ndaj nga ai
me ndihmo t ekthehm ne jete.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)