Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jehona Sopi - Borxh Ma Ke

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref :
Hajdeni hajdeni se dashuria
Lojra t rrezikshme luan me ne
Hajdeni shëroni plagët e mia
Ti jet e imja borxh më ke

Jeta gënjeshtare lajkatare
Më tradhtoi më tradhtoi
Tregim i vjeter lumturie
Sot mbaroi sot mbaroiiiii

Ref :
Hajdeni hajdeni se dashuria
Lojra t rrezikshme luan me ne
Hajdeni shëroni plagët e mia
Ti jet e imja borxh më ke

S'dua më shumë brenga në kët botë
Se miq të mirë miq të mirë
Kur më fundosen krejt anijet
Dua pranë shoqerinë

Ref :
Hajdeni hajdeni se dashuria
Lojra t rrezikshme luan me ne
Hajdeni shëroni plagët e mia
Ti jet e imja borxh më ke

Fjalët ishin t zjarrta
Buzet e zjarrta
Netëve netëve oooo

Hajde dashuria
Ti jetë e imja
Borxh më ke borxh më keeee

borxh më ke borxh më ke
borxh më ke borxh më ke
borxh më keeee

Ref :
Hajdeni hajdeni se dashuria
Lojra t rrezikshme luan me ne
Hajdeni shëroni plagët e mia
Ti jet e imja borxh më ke(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)