Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Prej Meje Je E Lire

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Edhe pse ti kurr nuk meke thene
Mos mendo qe un nuk e kam dit
Me u nda prej meje shum paske prit
edhe pse ishe ne zemren tem
dhe per ty cdo gje kam bere ne jet
perseri fajtor un kam mbet.

Refreni
Prej meje je e lire
shko aty ku ke deshir
gjeje fatin tjeter kund
prej meje je e lir
por nje gje tash dije mir
me s'dot kthehem un
sepse mbaroj midis nesh
me e imja sje .

Edhe pse ti kurr nuk me ke thene
qe edhe nje tjeter e ke pas
sa per sy e faqe
me paske dasht.

edhe pse ishe ne zemren tem
dhe per ty cdo gje kam bere ne jete
perseri fajtor un kammm mbettt

Refreni
Prej meje je e lire
shko aty ku ke deshir
gjeje fatin tjeter kund
prej meje je e lir
por nje gje tash dije mir
me s'dot kthehem un
sepse mbaroj midis nesh
me e imja sjeeri fajtor une kam mbet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)