Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi - Zemra Per Ty Ndal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
nata me tremb
dita m'verbon
shiu sme lag
djelli sme ngroh
kur ti nuk je
as un nuk jam

aaaaaa mmmm

dua pa fund doren ta preeeek
ne trupin tend do prehem lehte
kur ti nuk je eee uuuuu
as un nuk jam aaaaaa
hej aaaaaaaa eeeee

behu zjarr te digjem dhe une
behu enderr merrme ne gjume
behu er' e sillma nje fljal', zemra per ty ndal
behu diell te lindem me ty
behu enderr te flihem me ty
behu er' e sillma nje fjal' zemra per ty ndal

naj naj naj naannnna naj naj ttooooto
behu zjarr te digjem ...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)