Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Ose Mu Ose Bjondinen

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Je ka del me tjeter femer
xhelozija m`kalli ne zemer
sta kam prish qysh ke than
tjetra vendin ma ka zan (ref 2 her)

ose mu ose bjondinen
njanes ti ktheja shpinen
ose une ose ajo
zemra ty cilen ta do (ref 2 her)

Mos po lyp pak si shum
qka ka ajo qe skam une
syri unt kurr nuk ngihet
shum dashni puna perzihet (ref 2 her)

ose mu ose bjondinen
njanes ti ktheja shpinen
ose une ose ajo
zemra ty cilen ta do (ref 2 her)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)