Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Mos Shko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mos shko te lutem
Rri edhe pak
Se Zemra te kerkon
Ty shkake

Une pa ty nuk mundem
As te marr Frym
Vetem dhe pak ti rri
Kam ftoht
Kur nuk jam me ty
Si akull ne shpirt
Te Me ishe ngri

Ref. Jo sdua te ndahem
Se nuk jetoj une vete
Te lutem rri
Jo sdua
Te qahem
Me tyyyyy
Te puth ne ata sy

Pas ty e di se qka pasone
Lot e shum Malle - mungone
Sikur ta kisha
Edhe nje Jete
Une ty do ta falja krejt

Ka ftoft kur nuk jam me ty
Si akull ne shpirt
Te me ish ngri

Ref.Jo sdua te ndahem
Se nuk jetoj une vete
Te lutem rri
Jo sdua
te qahem
Me ty
Te puth ne ata sy
He Hej
Jo sdua
te qahem
Me tyyyy
Te puth ne ata sy
jo sdua
Te puth ne ata sy
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)