Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Diamant

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2*

sje i pari e sje as i dyti
je i vetmi qe prita e priti
tona me pasuri mem dhuri
skisha me te zevendesu
skisha zvendesu

refreni
2*
diaman , diamant ti je diamat
ti per mua o shpirt ti je shum i zjarte

2*
ti me stil me rroberove o zemer
jam e jotja prej kok e ne themer
je parajsa qe e kam enderu
tkam imagjinu tkam imagjinu

refreni
2*
diaman , diamant ti je diamat
ti per mua o shpirt ti je shum i zjarte
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)