Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka - Bla Bla Bla

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ha ha ha sesht vec nje fjale te dua
as vet se kupton cfare thua
me lodhen fjalet e tua ha ha ha ha

fjala e pare qe me the ishte te dua
fjala dyte qe me the zben dot pa mua
une e di ti e di ti me thua si ty nuk ka
une e di ti e di ti me thua bla bla bla
fjala e trete qe me the
te kam jet
ne telefon ti me the
shkrihem per ty voglushe
une e di ti e di ti me thua si ty nuk ka
une e di ti e di ti me thua bla bla bla

refreni 2*

ha ha ha sesht vec nje fjale te dua
as vet se kupton cfare thua
me lodhen fjalet e tua ha ha ha ha

pjesa 2-te

fjala e pare qe me the ishte te dua
fjala dyte qe me the zben dot pa mua
une e di ti e di ti me thua si ty nuk ka
une e di ti e di ti me thua bla bla bla
fjala e trete qe me the
te kam jet
ne telefon ti me the
shkrihem per ty voglushe
une e di ti e di ti me thua si ty nuk ka
une e di ti e di ti me thua bla bla bla

refreni 3*

ha ha ha sesht vec nje fjale te dua
as vet se kupton cfare thua
me lodhen fjalet e tua ha ha ha ha
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)