Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Cila Je

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sikur çdo të shtunë shkoj në diskotekë
krejt duket njëjtë, asgjë s'po ndodh e re
ja që sonte paska befasi
një vajzë e re si ti, e thyen monotoninë
në mesin e turmës të dallova menjëherë
në mesin e zhurmës, të dëgjova frymë si merr

Nga ditët e tjera kjo e shtunë ndryshon
sonte diçka krejt e re fillon
paskam jetuar kot. kur s'të kam njohë
sonte më erdhe ti, sikur një dush i ftohtë

Mu afrove pranë, më shikove drejt në sy
ndalu moj, se kam një pyetje për ty
Cila je?,prej cilës planet na paske zbritë
cila je?, unë gjithë jetën ty të paskam pritë

Mu afrove pranë, më shikove drejt në sy
ndalu moj, se kam një pyetje për ty
Cila je?, cila je?,prej cilës planet na paske zbritë
cila je?, cila je?,unë gjithë jetën ty të paskam pritë
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)