Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sefe Duraj - Me Ke Ba Per Veti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Diqka spo me rrihet mbrena
vetem tek ti me shkon mendja
nese sot nuk muj me te pa
pika nzemer ka me mra

Ska ma mir se kur te kam afer
ma ndreq diten edhe naten
zemren kurr nuk ma ki plase
vetem ti e din qysh me mdasht

(refreni)(2x)
Ti me ke dashte
dhe me ke ba per vete
edhe atehere kur te lus te tjetri

Ti me ke dashte
dhe ta di per nder
se zemra ime per ty ka vlere

Ska ma mire se buzeet tua
qe ti puth sa here qe dua
kurr jne fjal nuk ma ke kthy
lumi un qe rri me ty

Ska ma mir se kur te kam afer
ma ndreq diten edhe naten
zemren kurr nuk ma ki plase
vetem ti e din qysh me mdasht

(refreni)(4x)
Ti me ke dashte
dhe me ke ba per vete
edhe atehere kur te lus te tjetri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)