Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - S’dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ti po pret tani qe te qaj pa fund se ike ti
ti po pret tani te te falem ty si perendi
veten e genjen se unë koken pas jo nuk e kthej
veten e genjen se ne botë si ty me mijëra gjej.

s'dua nuk dua t'ia di do të gjej një tjetër
s'dua s'kam me kohe tani te te pres oj zemër
s'dua me mirë mos ta di nëse ke një tjetër
s'dua te mendoj për ty një relike e vjetër ti....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)