Më mbaj mend (për 1 muaj)

2po2 - Sa Po m'Kupton

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk e di sa pom kupton njerii
kom nevoj me pushu truninn
jom lodh me njerz qe mshefinn doren kurT e gjujn gurinn
tash kom nevoj per qetsii
haver e kom shti Nbel me 16 N shanzher
sikur ktynerher mos umm kshyr shtremtt
500 nti paq me vetii synynn sun ma tremm
jomm msu me hjeka om shkoj jeta
i sinqert kurr kerkonn n bes nuk e prejtaa
pi shoh mangupat pe din mir ni senn
se shpejt mirrett vesh kush esht i drejtt e kush han mutt renn
qyky besnikuu kurr nuk foL kott
revulucion apsulut venat i kom plot me gjak shqiptarii
trefish ma t pergjaktt hajde ktu i qesumm n kanar edhe masumm asginllakk(haver)
ti sfol per gjakk nese ki pak vedije
ku karin temm je kan kur na vrajshinn ata shkijee
mos meno po di jena t part n ket art sikur hije
mas shpine mangupat ma t qart je rri trankil
se skomm rezikk pisat sikur si du as per armikk(pidh pidh pidh)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)