Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Dashuri Verore

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Fjalet tua jetojne ne mua
zdo harroj momentin kur me tha te dua
prekjet tua, lane gjurme ne mua
nuk di nese dike tjeter do te duaa;
hesht tani mos fol , edi nuk ke kohe;
puthem shtrengom fort para se te shkosh
nuk di nese prap ne jete do te te shoh
tlutem rri dhe pak ,zdu te ikesh dot

ref:
lamtumir i dashur tlutem mos me harro krejt , mbresat e ksaj vere nuk harrohen leht puthem dhe nje here para se te mbetem vet
veren e ketij viti zdo ta harroj ne jete
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)