Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ngroba - Dallëndyshe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Si kalter ftohte
shume ftohte eshte bere
edhe njehere shtegtove ti
mua me harron
mua me mungon... ti

te lash te shkosh si dallendyshe e lire
e natyrshme eshte te gjesh ngrohtesine
po a do te kthehesh serish
aty ku ishe... ti

ref.
fluturove ti
fluturove ti
zemren time ma ndan ne dy

u preka une nuk di a u preke ti
ra ky terr ne kete fole
une shoh veq zi
une shoh veq zi nga ti

te lash te shkosh si dallendyshe e lire
e natyrshme eshte te gjesh ngrohtesine
po a do te kthehesh serish
aty ku ishe... ti

ref.
fluturove ti
fluturove ti
zemren time ma ndan ne dy
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)