Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hana Cakuli - Naten Kaloje Me Ne

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Top Fest 3)

NAAAnnaaa...nananaaa,
naannaa...hejj

te lutem pa frike zgjohu naten
naten kaloje me ne
eja sonte,
jo mos kujto fajin faj nuk ke
eja sot pa frike kalo naten,
naten, naten largoje me ne.
nuk e dije,jo,
per jete ne krahe ti na ke

s'ishte e lehte per ty e di,
kur te la
jo s'ka me,
qave ike nate me shi,
ti merzitur,
jo nuk ka me.
nuk lejoj ajo te preke,
me te vertete,jo mik ti,
syte e tu kerkojne jete,
bashke me ty mik
nate me s'do kete.

te lutem pa frike zgjohu naten,
naten kaloje me ne
eja sonte,jo,
mos kujto fajin,
faj nuk ke....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)