Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha, Vrcak & Tamara - Dashuri Mistike

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Let's go, let's go, ltet's go
What you gonna do if I let you know
You'r the only one I've been dreaming for
I'll never in love like this before

(Adrian)
Indiferenca po me pengon
castet kritike po mi kupton
po ik ti ne pa kthim
sikur te ishe n'vendin tim

(Tamara)
ti nuk kupton ne vendin tend
kam qe mijera her
indiferenca tek une
asnje her nuk ka pasur vler
eja merrem menjeher
hoooouuuuuuu

ref:
Sa qaste kritike dashuri mistike
perjetoj une per ty
dashuri ska si ti
Sa qaste kritike dashuri mistike
perjetoj une per ty
ne emer te dashuris

(Adrian)
As nje sinjal une nuk shoh nga ty
shpirti nuk prehet nuk ka qetesi

(Tamara)
As une nuk kam qetesi
pa u ndjer nje here pa dashuri
hooouu

ref:(2)
Sa qaste kritike dashuri mistike
perjetoj une per ty
dashuri ska si ti
Sa qaste kritike dashuri mistike
perjetoj une per ty
ne emer te dashuris
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)