Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denada Bare - Te Ndjej

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
S.t.i.n.e
u make it clap mamy
make some noise
baby girl

no no no no
yea yea yea
te ndjej

shpirt sot
te te pres un esht e kot
jo jo nuk duroj dot
dua te te them ne sy
me ka mar malli per ty(2x)

me i miri ti je
me i miri ti je
gjithcka qe kam dasht baby
ti te gjitha i ke
ti te gjitha i ke
aq shum te ndjej my baby(2x)

baby sot
veten nuk e permbaj dot
dhe zemra esht e kot
nje zot e di sa me mungon
emocionalisht ti me shkatrron(2x)

me i miri ti je
me i miri ti je
gjithcka qe kam dasht baby
ti te gjitha i ke
ti te gjitha i ke
aq shum te ndjej my baby(2x)

me i miri ti je
me i miri ti je

baby sot
do te pres un si gjithmon
jo jo smund te harrosh
dhe tjetrit mos ja falesh ti
syt e tu dhe dashuri

me i miri ti je
me i miri ti je
gjithcka qe kam dasht baby
ti te gjitha i ke
ti te gjitha i ke
aq shum te ndjej my baby(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)