Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledi Vokshi - Dua Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dua, dua zerin te ta ndjej
je i imi sot gjith naten ta defrej
dua, dua buzen tende ta shijoj
cdo cast pran teje
dua te t'ledhatoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)