Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Me Shpeto

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me shpetoooo

Çdo gje ka ndryshuar
Vetem nga ata sy qe n’zemer me kan hy
Rrugdalje ku te gjej
Si e burgosur jam
Drit pa ty nuk kam
Un dot mundohem te jem
E jotja pergjithmon
Zgjatma doren
Se un do te them po
Eja eja me shpeto!

Me shpeto me thuaj po
Lirin nga ty un e kerkoj
Vetem mos me le te pres
Se te dua,te dua dhe nuk kam koh

Eja eja me shpeto
Lirin nga ty un e kerkoj,
Vetem mos me le te pres
Se te dua te dua dhe nuk kam koh!

Çdo gje ka ndryshuar
Vetem nga ata sy qe n’zemer me kan hy
Rrugdalje ku te gjej
Si e burgosur jam
Drit pa ty nuk kam…
Joo nuk e di
Çka esht kjo?
Dashuri?
Me thuaj ti,dua ta dii
Zgjatma doren
Se un do te them po
Eja eja me shpetoooo!!!!

Me shpeto me thuaj po
Lirin nga ty un e kerkoj
Vetem mos me le te pres
Se te dua te dua dhe nuk kam koh

Eja eja me shpeto
Lirin nga ty un e kerkoj
Vetem mos me le te pres
Se te dua te dua dhe nuk kam koh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)