Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gold AG - Mos Ha Mut

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Yeahhh

Njerzt e pavler punojn ma pak se ktuneher ti bal je ni puqerr
Qe k**in n'goj ma merr un ty s'pot njohh as s'pe di qe je i
shtir prej bire ke dal une t'shti n'tjetren bir pasha qat gjak qe e kom se koriti me qiftin tond t'vraj si jap 5 pare tani nana t'vajton 100% preshevalee un s'jom tut as nuk tutna kur du me bo diqka nuk thom mos po gutna i kom sha zdralat e do si qen ka
kan thon qe Gold AG shpesh e kemi rre more i kapi e i q* kejt
inatG kuku Ropt ti q*fsha si kep ta ha kryt edhe k**in ma hajn
kush inati mu ma ka ha mut apet pse pom jep vullnet met shaa
po um em thojn pa shkoll dragirashi u adoptu fjalt nuk jon t'verteta sem shtin as me menu more ti q*fsha ty krejt qikat
e shpis saher dite qe t'du ehh bre nonen e Gold AGes qe em paska rreh let deklarohet publikisht n'dash let shkrun n'gazeta n'dash
let ma bon me gisht kuku zdralat si miza kishe na jem dikushi edhe nana jote t'vet "kush o more Arian Agushi" qaj qe ta rren djalin
qe edhe t'deknit ja q*n deren e kom qel hajdi bujrum n'prishtin
_______________________________________________________________
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)