Më mbaj mend (për 1 muaj)

Crunkboys - Me Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
JennY:
Me Ty Me Ty dua te jem
Me Ty Me Ty Afer dua tet kem
sedi cka ndodh kur ti nuk me ke
edhe pse nuk me sheh te lutem mos me le

ChaoZ:
Pa Ty Pa Ty ndjehem vetem tani
Pa Ty pa Ty asje cast smund te ri
Edi Qe mungesen time e ndjen
Se nuk te kam me afer asgje per mua nuk vlenn

Ref.Chaoz 1x JennY 1x
NUk Dua T'jeter dua tjemi bashk ne te 2
a e ndjen te njejten per mua un nuk e di
qdo minut dua t'jetoj vetem me ty

Da'Lil
Edhe pse nuk t'kam afer n'zemer te ndjej
asnje tjeter nuk du asnje nuk vrej
per mu je gjithqka je e omel si sherrbet
kur ki mem ardh afer ki me e pa edhe vett
dashurija jon nuk ka me pas fund
kam met prit gjith jeten nuk shkoj askund
vetem ty do te kem te jap garancion
mungesa jote me jep depresion
ti me mungon nuk mund ta perballoj
kejt femnat tjera i refuzoj
jo se jom mendje madh po ty te kom
edhe veper kom edhe me fjal e thom
kurgjo nuk po rej thom realitet
as ti pa mu as un pa ty skom me met
edhe ti mu mdon edhe un ti du
jemi barabart andej bashkohu me muu

Ref.2x ChaoZ 1x JennY 1x
NUk Dua T'jeter dua tjemi bashk ne te 2
a e ndjen te njejten per mua un nuk e di
qdo minut dua t'jetoj vetem me ty

Chaoz 2x:
Me ty dua te jem
Me Ty Afer dua tet kem
sedi cka ndodh kur ti nuk me ke
edhe pse nuk me sheh te lutem mos me le

JennY 2x:
Me Ty Me Ty dua te jem
Me Ty Me Ty Afer dua tet kem
sedi cka ndodh kur ti nuk me ke
edhe pse nuk me sheh te lutem mos me le

ChaoZ:
Pa Ty Pa Ty ndjehem vetem tani
Pa Ty pa Ty asje cast smund te ri
Edi Qe mungesen time e ndjen
Se nuk te kam me afer asgje per mua nuk vlenn

Ref.2x ChaoZ 1x JennY 1x
NUk Dua T'jeter dua tjemi bashk ne te 2
a e ndjen te njejten per mua un nuk e di
qdo minut dua t'jetoj vetem me ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)