Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Nisu Tash

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Skam besuar se ti nje tjeter ke
Me mua ben hajgare
Dhe kur me kan tregu
Kur nuk kam besu
Tash dole trathtare

Jo nuk ta fal askush spo me ndal
Kur te them se nuk te dua
Jo sje per mu ik larg se ste du
Trathtare ti sje per muuu

ref : Nisu tash dhe ik larg prej mu
Mos me genjej mos thuaj see te du
Nisu tash se hic sma ndin per ty
Pas meje shko tash me 1000

Skam besuar se ti nje tjeter ke
Me mua ben hajgare
Dhe kur me kan tregu
Kur nuk kam besu
Tash dole trathtare

Jo nuk ta fal askush spo me ndal
Kur te them se nuk te dua
Jo sje per mu ik larg se ste du
Trathtare ti sje per muuu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)