Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Valbona Mema - Laj E Thaj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
te harrosh dashnine e vjeter
spaska qene kollaj
aman spaska qene kollaj
perveq teje nuk kam tjeter
veq te laj e thaj aman
veq te laj e thaj

une e shkreta si durova
zemra ime pikon gjak
dhe ni here qe dashurova qenka shkru
me qene pafat.

oh sevda more sevda
posi qenka kjo dynja
fati i keq
qe na ka ra
oh qenka shkru per
me u nda.

perserite kengen edhe ni here.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)