Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Fejzullahu - Kush Gabon, Vuan Më Pas

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
dikush te pa me tjeter njeri
dhe me thane ajo ste don ty
ti sqaron flasin kane zili
por harron njoh shum si ti

me kerkom me thua te kam shpirt
sme kthen, sme blen me fjal
e kam veshtire

pse me vjen nga paaas
nuk bej asnje hap
me ty skthehem prap

ref:2here
hajde shpirt se kam problem
me nje tjeter do te jem
thuaj, eshte e veshtire
kush gabon vuan me pas
jo me mua nuk ke shans sdua nje si ti

dikush te pa me tjeter njeri
dhe me thane ajo ste don ty
ti sqaron flasin kane zili
por haron njoh shume si ti

me kerkom me thua te kam shpirt
sme kthen, sme blen me fjal
e kam veshtire

pse me vjen nga paaas
nuk bej asnje hap
me ty skthehem prap

ref:2here
hajde shpirt se kam problem
me nje tjeter do te jem
thuaj, eshte e veshtire
kush gabon vuan me pas
jo me mua nuk ke shans s´dua nje si ti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)