Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beni & Kujta - Syt E Tu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Syt e tu te bukur, i kujtoj me mall
dashurija jote vajz, zemren ma ka kall
Syt e tu te bukur, i kujtoj me mall
dashurija jote vajz, zemren ma ka kall

Eja afrohu, se un shum te du
Se pa ty Fabijola, s'mundem me jetu
Eja afrohu, se un shum te du
Se pa ty Fabijola, s'mundem me jetu

Te kam than e dashur, te dua me t'vertet
Per veq teje e dashur z'dua as kan ne jet
Te kam than e dashur, te dua me t'vertet
Per veq teje e dashur z'dua as kan ne jet

Eja afrohu, se un shum te du
Se pa ty Fabijola, s'mundem me jetu
Eja afrohu, se un shum te du
Se pa ty Fabijola, s'mundem me jetu

Dashurin e par moj e kujtoj me mall
Kurr nuk e harroj deri sa t'jam gjall
Dashurin e par moj e kujtoj me mall
Kurr nuk e harroj deri sa te jam gjall

Eja afrohu, se un shum te du
Se pa ty Fabijola, s'mundem me jetu
Eja afrohu, se un shum te du
Se pa ty Fabijola, s'mundem me jetu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)